close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Červen 2017

Vítejte

9. června 2017 v 12:40 | Sametovka |  Blog

Vítejte!
Někteří si možná již všimli, že Jeepy si založila nový blog. Ano, je to tak, založila jsem si nový blog. O čem? No přece o těch našich kočkách! Proč? Protože jsem cítila, že inspiraci k článkům získám na novém blogu přímo určeném tématu, kterému se chci věnovat. A tak jsem ho tedy založila. Stvořila jsem za 15 minut tento příšerný dizajn a nechala blog dva dny hnít.
7.6 je tedy to datum, kdy budeme v následujících letech - snad - slavit narozeniny tohoto bločku. Nemám zatím v plánu nic konkrétního, jen kočko-články co mě napadnou. Jediné co tedy chci, tak to, že budu psát jen články o Warriors a ostatní blbosti na ten svůj starý blog.
Kočičí jméno jsem si vybrala snad už poslední. Sametovka, jako třeba Sametová kožešina nebo tak něco, nad celým jménem jsem ještě nepřemýšlela ;D Ale jmenuji se tak přeci i na YT, tak je to jednodušší. Navíc Jeepy není kočičí jméno a Rudá záře se nedá moc zkrátit, leda na Rudozář a to se mi nelíbí. Takže tak. Zase jsem si změnila jméno no, protože to je přece moje specialita. Doufám, že se s tím smíříte ;D
A taky doufám, že se vám na novém blogu bude líbit :')
Spottedleaf /remake/ by Aussienka