close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Blog

Příběh je tu!

3. dubna 2018 v 19:20 | Samet

Ahoj,
tak jelikož tento blog poměrně stojí, a je v očekávání příběh, rozhodla jsem se, že napíšu článek. Jelikož už léta nejsem schopna napsat něco normálního na téma warriors, začala jsem psát takovou supr trapnou parodii. Někteří z vás to už asi vědí, ale pokud ne, doporučuji tento příběh přečíst. Tedy né že bych to doporučovala, je schválně psaný nepříliš gramaticky korektně, navíc ten story je vážně bullshit. Ale pokud ještě někdy chcete ode mne nějaký příběh slyšet, je to asi jedinečná šance.
 
coastal-clan.blog.cz

Upozorňuji, že to není moc seriózní příběh, i když ke konci už trochu ano. Navíc je pln úchyláren a vulgarismů, takže kdo s tím kdy měl problém, ať se tomu příběhu raději vyvaruje.

Vítejte

9. června 2017 v 12:40 | Sametovka

Vítejte!
Někteří si možná již všimli, že Jeepy si založila nový blog. Ano, je to tak, založila jsem si nový blog. O čem? No přece o těch našich kočkách! Proč? Protože jsem cítila, že inspiraci k článkům získám na novém blogu přímo určeném tématu, kterému se chci věnovat. A tak jsem ho tedy založila. Stvořila jsem za 15 minut tento příšerný dizajn a nechala blog dva dny hnít.
7.6 je tedy to datum, kdy budeme v následujících letech - snad - slavit narozeniny tohoto bločku. Nemám zatím v plánu nic konkrétního, jen kočko-články co mě napadnou. Jediné co tedy chci, tak to, že budu psát jen články o Warriors a ostatní blbosti na ten svůj starý blog.
Kočičí jméno jsem si vybrala snad už poslední. Sametovka, jako třeba Sametová kožešina nebo tak něco, nad celým jménem jsem ještě nepřemýšlela ;D Ale jmenuji se tak přeci i na YT, tak je to jednodušší. Navíc Jeepy není kočičí jméno a Rudá záře se nedá moc zkrátit, leda na Rudozář a to se mi nelíbí. Takže tak. Zase jsem si změnila jméno no, protože to je přece moje specialita. Doufám, že se s tím smíříte ;D
A taky doufám, že se vám na novém blogu bude líbit :')
Spottedleaf /remake/ by Aussienka
 
 

Reklama